TYS40202R2N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40202R2N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40202R2N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40202R2N-10 is described as FIXED IND 2.2UH 1.85A 40 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.