TYS40201R0N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40201R0N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40201R0N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40201R0N-10 is described as FIXED IND 1UH 2.15A 29 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM