TYS40183R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS40183R3M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS40183R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS40183R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 1.23A 70 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"