TYS4018220M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4018220M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4018220M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4018220M-10 is described as FIXED IND 22UH 590MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"