TYS4012220M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS4012220M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS4012220M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS4012220M-10 is described as FIXED IND 22UH 490MA 587 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.