TYS30156R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30156R8M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30156R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30156R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 850MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.