TYS30122R2N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30122R2N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30122R2N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30122R2N-10 is described as FIXED IND 2.2UH 1.55A 75 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.