TYS30121R5N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30121R5N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30121R5N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30121R5N-10 is described as FIXED IND 1.5UH 2.01A 45 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK