TYS30106R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30106R8M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30106R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30106R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 660MA 305 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.