TYS30101R5N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS30101R5N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS30101R5N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS30101R5N-10 is described as FIXED IND 1.5UH 1.3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH