TYS252012L1R5M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS252012L1R5M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS252012L1R5M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS252012L1R5M-10 is described as FIXED IND 1.5UH 1.4A 136 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"