TYS252012L1R0N-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS252012L1R0N-10 Laird-Signal Integrity
    TYS252012L1R0N-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS252012L1R0N-10 is described as FIXED IND 1UH 1.93A 83 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE