TYS252010L3R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about TYS252010L3R3M-10 Laird-Signal Integrity
    TYS252010L3R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. TYS252010L3R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 900MA 328 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE