MGV12071R0M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV12071R0M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV12071R0M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV12071R0M-10 is described as FIXED IND 1UH 32A 2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP