MGV12058R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV12058R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV12058R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV12058R2M-10 is described as FIXED IND 8.2UH 9.5A 22.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.