MGV12057R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV12057R8M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV12057R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV12057R8M-10 is described as FIXED IND 7.8UH 10A 20.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"