MGV12056R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV12056R8M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV12056R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV12056R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 11A 18.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.