MGV12035R6M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV12035R6M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV12035R6M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV12035R6M-10 is described as FIXED IND 5.6UH 9.5A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.