MGV1004R19M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV1004R19M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV1004R19M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV1004R19M-10 is described as FIXED IND 190NH 40A 1 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"