MGV10043R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV10043R3M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV10043R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV10043R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE