MGV1004100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV1004100M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV1004100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV1004100M-10 is described as FIXED IND 10UH 6.8A 36.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.