MGV06256R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06256R8M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06256R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06256R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 3.5A 95 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.