MGV06253R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06253R3M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06253R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06253R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.