MGV0625100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV0625100M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV0625100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV0625100M-10 is described as FIXED IND 10UH 2.5A 129 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK