MGV06058R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06058R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06058R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06058R2M-10 is described as FIXED IND 8.2UH 5.5A 50.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"