MGV06056R8M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06056R8M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06056R8M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06056R8M-10 is described as FIXED IND 6.8UH 5.5A 44.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE