MGV06052R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06052R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06052R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06052R2M-10 is described as FIXED IND 2.2UH 11A 13.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT