MGV0605100M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV0605100M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV0605100M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV0605100M-10 is described as FIXED IND 10UH 4.5A 71.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"