MGV06038R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06038R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06038R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06038R2M-10 is described as FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE