MGV06031R0M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV06031R0M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV06031R0M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV06031R0M-10 is described as FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.