MGV05034R7M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV05034R7M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV05034R7M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV05034R7M-10 is described as FIXED IND 4.7UH 3.5A 77.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V