MGV05032R2M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV05032R2M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV05032R2M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV05032R2M-10 is described as FIXED IND 2.2UH 5.8A 29.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH