MGV05031R5M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV05031R5M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV05031R5M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV05031R5M-10 is described as FIXED IND 1.5UH 7.2A 20.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM