MGV0502R68M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV0502R68M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV0502R68M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV0502R68M-10 is described as FIXED IND 680NH 10A 12.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL