MGV05023R3M-10 Laird-Signal Integrity
  • More about MGV05023R3M-10 Laird-Signal Integrity
    MGV05023R3M-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. MGV05023R3M-10 is described as FIXED IND 3.3UH 3.3A 85.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS