LDZ2817330K-10 Laird-Signal Integrity
  • More about LDZ2817330K-10 Laird-Signal Integrity
    LDZ2817330K-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. LDZ2817330K-10 is described as FIXED IND 33UH 10.3A 3MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"