LDZ2817220K-10 Laird-Signal Integrity
  • More about LDZ2817220K-10 Laird-Signal Integrity
    LDZ2817220K-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. LDZ2817220K-10 is described as FIXED IND 22UH 16.4A 3MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.