IC0805A183R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about IC0805A183R-10 Laird-Signal Integrity
    IC0805A183R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. IC0805A183R-10 is described as FIXED INDUCT 18UH 5MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.