CPI1008K1R2R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI1008K1R2R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI1008K1R2R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI1008K1R2R-10 is described as FIXED IND 1.2UH 1.6A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.