CPI0806J2R2R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI0806J2R2R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI0806J2R2R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI0806J2R2R-10 is described as FIXED IND 2.2UH 1.2A 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS