CPI0806J1R8R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI0806J1R8R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI0806J1R8R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI0806J1R8R-10 is described as FIXED IND 1.8UH 1.2A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK