CPI0806J1R5R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI0806J1R5R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI0806J1R5R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI0806J1R5R-10 is described as FIXED IND 1.5UH 1.2A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED