CPI0805H1R0R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI0805H1R0R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI0805H1R0R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI0805H1R0R-10 is described as FIXED IND 1UH 800MA 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.