CPI0805G1R8R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI0805G1R8R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI0805G1R8R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI0805G1R8R-10 is described as FIXED IND 1.8UH 700MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE