CPI0805G1R5R-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CPI0805G1R5R-10 Laird-Signal Integrity
    CPI0805G1R5R-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Fixed Inductors category. CPI0805G1R5R-10 is described as FIXED IND 1.5UH 700MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE