CMX1211Z181B-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CMX1211Z181B-10 Laird-Signal Integrity
    CMX1211Z181B-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CMX1211Z181B-10 is described as CMC 180UH 32A 2LN SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM