CM3822R151R-00 Laird-Signal Integrity
  • More about CM3822R151R-00 Laird-Signal Integrity
    CM3822R151R-00 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM3822R151R-00 is described as CMC 5A 6LN 150 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH