CM3322P400R-00 Laird-Signal Integrity
  • More about CM3322P400R-00 Laird-Signal Integrity
    CM3322P400R-00 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM3322P400R-00 is described as CMC 4A 2LN 40 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE