CM3032V201R-00 Laird-Signal Integrity
  • More about CM3032V201R-00 Laird-Signal Integrity
    CM3032V201R-00 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM3032V201R-00 is described as CMC 8A 4LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS