CM2722R800R-00 Laird-Signal Integrity
  • More about CM2722R800R-00 Laird-Signal Integrity
    CM2722R800R-00 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM2722R800R-00 is described as CMC 5A 4LN 80 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK